Instruktoři

Miloslav Votradovec - instruktor Flysim

Miloslav Votradovec

Letadla mě přitahovala už od mala. Asi i proto, že můj otec byl leteckým konstruktérem a létal v aeroklubu. Záhy jsem začal na letiště chodit s ním a tak nějak bylo samozřejmé, že po dosažení věkového limitu budu létat i já. A opravdu jsem létal a velmi rád. Po několika letech se na mě usmálo štěstí – nastoupil jsem k ČSA jako druhý pilot na JAK 40. Později jsem přešel na Tu 134A a Airbusy A 310 a 320, kde jsem létal až do penze.

Za 35 let profesionálního létání jsem nalétal přes 16.700 letových hodin a viděl svět mezi Jakartou na východě a Salvadorem na západě.

Budu rád, když se s Vámi setkám na simulátoru FlySim. Zkusíte si, jaké to je pilotovat velké letadlo, podíváme se po světě a určitě si budeme mít o čem povídat.

Ing. Petr Adámek - instruktor Flysim

Ing. Petr Adámek

Jsem zkušený druhý pilot Airbusu A320 a A330 u Českých Aerolinií a Qatar Airways, absolvent Letadlové techniky na Fakultě strojní ČVUT v Praze. Na Airbusech jsem doposud nalétal 3300 hodin.

Dlouhodobě spolupracuji s FlySim.cz, zejména při výcvicích pilotů a jejich přípravě na výběrová řízení.

Bc. Petr Kot - instruktor Flysim

Bc. Petr Kot

Je mi 23 let a jsem absolventem oboru profesionální pilot na ČVUT v Praze. Létat jsem začal v 19 letech na malých jednomotorových pístových letadlech, čímž jsem zahájil výcvik pro získání licence komerčního pilota. Přes dvoumotorové pístové letouny jsem se dostal až do kokpitu Airbusu A320 a A321, na kterých jsem do dnešního dne nalétal přibližně 200 hodin. Můj nálet na všech typech letadel je 400 hodin.

Letectví je moje největší vášeň, o kterou mi bude potěšením se s Vámi podělit na našem simulátoru Airbusu A320 v Praze - Dejvicích.