Zážitek na leteckém simulátoru Airbus A320

Letecký simulátor Airbus A320 Praha

Usedněte do kokpitu v plně funkčním leteckém simulátoru dopravního letadla Airbus A320.

V úvodu zážitku budete naším instruktorem během 15 minut seznámeni s panely a systémy v kokpitu simulátoru a vysvětlíme vám základní ovládání letounu (práci se "side stickem"), ovládání pedálů a brzd, práci s motorovými pákami, nastavení klapek atd. Poté se již stanete kapitánem tohoto oblíbeného stroje po dobu, kterou jste si zvolili.

Váš dojem ze zážitku umocní 225° full HD panoramatická projekce a speciální vibrační systém, díky kterému budete vnímat pojíždění, rozjezd po ranveji, zasunutí podvozku, turbulence nebo dosednutí na přistávací dráhu (viz specifikace leteckého simulátoru).

Můžete si vybrat, zda chcete provádět celé okruhy nad letištěm, nebo pouze opakovaný nácvik startů a přistání, v případě zájmu s námi prožijete i některou ze závad, například selhání nebo požár jednoho z motorů. Lze realizovat i kompletní let od stojánky ke stojánce. Pod dozorem našeho instruktora můžete postupně oživit všechny systémy letounu, provést start motorů, zadat údaje do palubního počítače, připravit letoun do startovní konfigurace. Můžete si také vyzkoušet, jak je toto moderní dopravní letadlo chráněno proti chybě pilota... Vše závisí jen na vašem výběru.

Pro váš let si můžete sami zvolit téměř jakékoli letiště světa ve standardním provedení,  doporučujeme však některé z letišť zpracovaných v profesionální kvalitě (např. Praha - Letiště Václava HavlaVídeň – Schwechat, Salzburg – letiště W.A.Mozarta, Innsbruck - Kranebitten, Nice, Linz, Londýn – Heathrow, Stansted, Gatwick, Manchester, Birmingham, Zurich, Ženeva – Cointrin, Hong Kong – Kai Tak, Rio de Janeiro – Santos Dumont/Galelao Intl., Sao Paulo - Congonhas, Fortaleza, Salvador, CuritibaDubai Intl., Madeira Funchal, Catania Fontanarossa, Reggio Calabria, Cagliari Elmas, Gibraltar, Paro-Bhútán, Tenerife South, Tenerife North...)

Můžete se s námi proletět také nad známými evropskými velkoměsty - Prahou, Barcelonou, Římem, Ženevou, Düsseldorfem nebo Frankfurtem nad Mohanem. Jedná se velmi detailní fotorealistické scenérie, kde můžete během letu spatřit mnoho typických dominant těchto metropolí - např. Vatikán s Bazilikou sv. Petra, Andělský hrad, Koloseum nebo typické mrakodrapy v centru Frankfurtu. Mimo Evropu pak nabízíme metropole Dubai a Hong Kong.

Součástí zážitku na leteckém simulátoru je i občerstvení nealkoholickým nápojem na našem baru.

 

Kde nás najdete
Praha 6 - Bubeneč, Jaselská 561/34 (viz stránka kontakty)

Diváci, doprovod
Doprovod je možný, max. počet osob 5, děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby, která není přímým účastníkem zážitku.

Fotografování a filmování
Fotografování a filmování je povoleno bez příplatku.

Omezení
Vstup do simulátoru je povolen samostatně osobám starším 18let, osoby ve věku 15-18 let musí mít doprovod další dospělé osoby.
Vstup je zakázán osobám pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.

Upozorňujeme, že prostory našeho leteckého simulátoru jsou nekuřácké.

Hmotnost pilota je omezena na max. 125 kg.

Ceník zážitků na leteckém simulátoru

Cena zahrnuje: dobu strávenou v kokpitu s instruktorem + 15 minut předletové přípravy – seznámení s ovládáním simulátoru a základními funkcemi důležitých systémů letadla (doba předletové přípravy a nezapočítává do doby letu).
Ceny jsou platné pro 1 osobu.

Koupit zážitek

Firemní akce
Maximální kapacita 10 osob. V ceně je započítáno občerstvení nealkoholickými nápoji + welcome drink. Jiný druh občerstvení je možný po dohodě dle přání zákazníka. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem na info@flysim.cz nebo telefonicky na čísle +420 739 544 181.
Cena: 5 000 Kč/1 hodinu

  • Letecký simulátor Airbus A320 Praha
  • Letecký simulátor Airbus A320 Praha
  • Letecký simulátor Airbus A320 Praha
  • Letecký simulátor Airbus A320 Praha
  • Letecký simulátor Airbus A320 Praha
  • Letecký simulátor Airbus A320 Praha