Eshop

Poukaz na zážitek na Leteckém simulátoru Airbus A320 v Praze

V našem eshopu můžete zakoupit zážitkové poukazy na individuální lety v délkách od 30 do 120 minut, cenově výhodné předplatné nebo dárkové poukazy v různých hodnotách. Zakoupené poukazy můžete zaplatit online přes zabezpečenou platební bránu, bankovním převodem nebo dobírkou. Vybrat si můžete i způsob doručení, poukazy vám zašleme elektronicky nebo přepravní společností.

Kompletní obchodní podmínky

Pokud si nejste jisti, který zážitek vybrat, můžete využít našeho Průvodce výběrem zážitku na leteckém simulátoru.

načítám...

Průvodce výběrem zážitku

K usnadnění výběru vašeho zážitku na leteckém simulátoru nabízíme následující rady a orientační časové údaje.

A. Délka zážitku
Pro svůj zážitek na leteckém simulátoru si můžete zvolit jakoukoliv fázi letu (např. pouze nácvik startů nebo přistání) nebo si můžete vyzkoušet celý průběh letu (od startu všech systémů letounu až po přístání). Proto při volbě délky vašeho zážitku berte prosím v úvahu následující časová vodítka:

  • Start všech systémů letounu cca 15 minut ve zkrácené verzi (oživení systémů, naprogramování palubního počítače, nastavení vzletové konfigurace – nepočítáno s rozborem počasí, studiem map atd.)
  • Pojíždějí od stojánky na dráhu cca 5-8 minut dle konkrétního letiště.
  • 1x START s přípravou cca 5-8 minut
  • 1x PŘISTÁNÍ s přípravou cca 8-10 minut
  • 1x okruh nad letištěm (START, OKRUH, PŘISTÁNÍ) cca 15-20 minut

Poznámka: časové údaje jsou pouze orientační a závisí na zkušenosti pilota, zpravidla každá první procedura trvá nejdéle.

B. Typ zážitku a volba destinace
Typ zážitku doporučujeme volit dle vaší zkušenosti s létáním (reálným nebo na leteckých simulátorech). Simulátor dopravního letadla je komplexní zařízení, které vyžaduje plné soustředění a seznámení se základním ovládáním (vždy součást každého zážitku – nezapočítává se do času letu). Úspěšnost každého startu a zejména přistání zpravidla stoupá s opakovaným nácvikem. Pokud jste úplný začátečník, doporučujeme nevybírat si na první start či přistání náročné letiště typu Innsbruck, Hong Kong Kai Tak nebo Rio de Janeiro Santos Dumont. Ideální volbou je např. Dubai, Vídeň, Londýn Heathrow. Volba destinace není při nákupu zážitku povinná ani jakkoli závazná a můžete ji kdykoli změnit. Pokud si nevíte rady, vždy Vám rádi poradíme, buď telefonicky (+420 739 544 181), nebo přímo na místě v průběhu zážitku.

Zkušenějším pilotům doporučujeme volbu obtížnější destinace, let za reálného počasí, oživení letounu, event. simulaci závad.

Rozhodně se nemusíte bát, že v kokpitu zklamete. Vždy vám pomůžeme zvládnout váš let a vše přizpůsobíme vašim zkušenostem a požadavkům.